EURO HOME, Praha 1

Naše společnosti skupiny EURO HOME vlastní přes 150 bytových jednotek. Realitní kancelář BLUE REALITY, s.r.o. jsme před 2 roky oslovili s žádostí o spolupráci. Od té doby úspěšně zastupuje naše společnosti ve všech úkonech spojených s pronájmem našeho portfolia bytů a zrealizovala několik desítek úspěšných realitních transakci.

BLUE REALITY, s.r.o. je profesionálně vedená realitní kancelář s kterou chceme a budeme i nadále spolupracovat a její služby můžeme vřele doporučit.

Jan KašpárekJednatel společnosti

TRUSTINVEST CR, spol. s r.o., Praha 1

Naše společnost TRUSTINVEST CR, spol. s r.o. vlastní 50 bytů v Hodoníně. Realitní kancelář BLUE REALITY, s.r.o. již druhým rokem úspěšně zastupuje naši společnost ve všech úkonech s pronájmem našich bytů. Makléři realitní kanceláře  BLUE REALITY, s.r.o. zrealizovali již několik desítek úspěšných realitních transakci.

Realitní kancelář BLUE REALITY, s.r.o. můžeme vřele a upřímně doporučit jako spolehlivého a vhodného partnera pro dlouhodobou spolupráci.

Jan KašpárekJednatel společnosti

Nina – X s.r.o., Hodonín

Touto cestou chceme vyjádřit poděkování Vaší realitní kanceláře za ochotu a vstřícnost při jednání i za individuální přístup.
Velmi oceňujeme i fakt, že při spolupráci s realitním makléřem byl vždy patrný zájem o klienta a jeho požadavky, sdělování všech faktů souvisejících s nabízenou realitou.
Velmi děkuji za spolupráci, pomoc, rychlé a optimální řešení podnájmu, s nímž jsme se na Vaši realitní kancelář obrátili.

Jan TománekJednatel společnosti

LV NEMO, spol. s r.o., Brno

Chceme poděkovat Vaší realitní kanceláře BLUE REALITY, s.r.o., na kterou jsme se obrátili s prodejem naší nemovitosti i za profesionální přístup. Jsme velice rádi, že jsme se na Vaši realitní kancelář obrátili. Nadále s Vámi rádi budeme spolupracovat při prodeji našich nemovitostí a doporučovat Vás jako spolehlivého partnera.

Robert VeselýJednatel společnosti